
29.11.2022 (Webnoviny.sk) - Rusi za týždeň spustili 258 útokov na sídla v Chersonskej oblasti. Vo svojom pravidelnom nočnom príhovore to povedal ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, informuje portál Ukrajinská pravda.Viac o téme: Vojna na Ukrajine
„Dnes, ako každý iný deň, okupanti opäť bombardovali Cherson a komunity v oblasti. Za jediný týždeň vypálil nepriateľ 258-krát na 30 sídel v našej Chersonskej oblasti,“ povedal Zelenskyj a dodal, že ruská armáda okrem iného zničila vodáreň, ktorá zásobovala mesto Mykolajiv. Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)
Zdroj: Webnoviny.sk - Rusi opäť bombardovali Cherson, podľa Zelenského za jediný týždeň podnikli v oblasti až 258 útokov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:

OSN požiadala o prešetrenie väzenskej vzbury v mexickom meste Cadereyta

V Srbsku opäť protestovali proti prezidentovi Vučičovi, transparenty zdobil nápis „preč so zlodejmi“