24.3.2022 (Webnoviny.sk) - O pár týždňov už nebudú povinné respirátory ani v interiéri. V relácii Braňo Závodský naživo v rádiu Expres to povedal minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nom. OĽaNO).
Viac o téme: Koronavírus
„Pre ochranu svojho okolia však odporúčam nosenie rúšok aj naďalej. Veď za dva roky ich nosenia nám skoro úplne vymizla chrípka,“ povedal Lengvarský.
Zdroj: Webnoviny.sk - Rúškam a respirátorom o chvíľu odzvoní, o pár týždňov už nebudú povinné ani v interiéri © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Na sociálnej sieti sa šíri hoax, že polícia zablokovala ženu pýtajúcu sa na aktuálne cestovateľské opatrenia
Danko kandidatúru na post predsedu SNS zvažuje, exposlanec Baláž má podporu dvoch krajov
