28.3.2020 (Webnoviny.sk) - Prezident UEFA Aleksander Čeferin stále verí, že sa podarí úspešne dohrať ligové súťaže v jednotlivých krajinách "starého kontinentu" aj medzinárodné poháre LM a EL. Podľa Slovinca sa však musí začať hrať najneskôr v druhej polovici júna, inak bude situácia stratená.
Zdroj: Webnoviny.sk - Šéf UEFA verí, že sa dohrajú národné ligové súťaže aj Liga majstrov a Európska liga © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Warning: getimagesize(https://cdn.sita.sk/sites/34/2023/07/peter-sagan-tour-de-france-2023-676x451.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Tour de France 2023: Sagan doplatil na neúspešný pokus o únik, už sa teší na koniec pretekov (video)
Pelé zagratuloval Mbappému a Messimu. Diego sa teraz určite usmieva, odkázal Argentíne z nemocnice
