BERLÍN 30. apríla (WebNoviny.sk) - Nemecká polícia zadržala 69-ročnú ženu v súvislosti s úmrtím sedemročného chlapca, ktorého telo našli v sobotu vo vani v jej dome v meste Künzelsau. Seniorka pritom mala na zosnulého dozerať.
Nemecká tlačová agentúra DPA v pondelok uviedla, že chlapca niekto zaškrtil a bol mŕtvy už predtým, ako sa jeho telo dostalo do vane. Prokurátor Harald Lustig odmietol správu potvrdiť či vyvrátiť a dodal, že úrady sa k prípadu vyjadria neskôr.
Ženu, ktorej meno nezverejnili, zatkli v nedeľu. Podľa doterajších správ sa na chlapca už niekoľko rokov hnevala. Sudca nariadil, aby ženu počas vyšetrovania držali za mrežami.
Zdroj: Webnoviny.sk - Seniorka mala dozerať na sedemročného chlapca, nemecká polícia ho našla mŕtveho vo vani © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Warning: getimagesize(https://cdn.webnoviny.sk/sites/34/2022/08/prazska-jar-okupacia-socialisticke-vojska-varsavska-zmluva-vyrocie-676x451.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Pripomienka augustových udalostí nikdy nebola taká dôležitá a aktuálna ako dnes, vyhlásil premiér Fiala
Portugalský expremiér José Sócrates pôjde pred súd, vinia ho z prania špinavých peňazí
