
PJONGČANG 19. februára (WebNoviny.sk) - Kanaďanka Cassie Sharpová sa stala víťazkou pondelkovej kvalifikácie na U-rampe v akrobatickom lyžovaní na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu. Dvadsaťpäťročná rodáčka z Calgary predviedla dve vyrovnané jazdy a každá by jej vyniesla kvalifikačný triumf. Druhá v pondelok skončila Francúzka Marie Martinodová, tretia bola Američanka Brita Sigourneyová. Finále je na programe v utorok 20. februára o 2.30 h SEČ (10.30 h miestneho času). Slovensko nemá na ZOH 2018 zastúpenie v akrobatickom lyžovaní.ZOH 2018 v Pjongčangu
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE
Ženy - U-rampa - kvalifikácia: 1. Cassie Sharpová (Kan..) 93,00 b. (1. kolo 93,00 / 2. kolo 93,40), 2. Marie Martinodová (Fr.) 92,00 (91,60 / 92,00), 3. Brita Sigourneyová (USA) 90,60 (90,60 / 90,60)
Zdroj: Webnoviny.sk - Sharpová predviedla dve vyrovnané jazdy a v Pjongčangu vyhrala kvalifikáciu na U-rampe © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:

Kužmová si poradila so svetovou deblovou trojkou a na turnaji v Hobarte postúpila do 2. kola

Video: Real Madrid v Lige majstrov nedal šancu „vlkom“ z Ríma a prekonal rekord „kohútov“