Slovensko / 05. marec 2019

Tínedžerka chcela skočiť z balkóna v opustenom dome, zúfalá matka zavolala políciu

                
                
                
                    
                
                
                BRATISLAVA/FIĽAKOVO 5. marca (WebNoviny.sk) - Fiľakovskí policajti zachránili 15-ročné dievča, ktoré si chcelo siahnuť na život.

Tínedžerka neprišla domov zo školy a zúfalá matka zalarmovala políciu. Hliadka dievčinu našla asi po 20 minútach v starom neobývanom dome vo Fiľakove.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, dievčina stála na balkóne na druhom poschodí, preliezala zábradlie a kričala, že sa chce zabiť.

Keď nepomáhalo presviedčanie, policajti k nej priskočili, chytili ju za kabát a stiahli ju cez zábradlie do bezpečia. Následne si ju prevzali privolaní záchranári. 
                

Zdroj: Webnoviny.sk - Tínedžerka chcela skočiť z balkóna v opustenom dome, zúfalá matka zavolala políciu © SITA Všetky práva vyhradené.