Slovensko / 09. január 2022

V Miloslavove hliadkujú policajti, mal sa tu konať protest v súvislosti s útokom na dievča

                
                
                
                    
                
                
                9.1.2022 (Webnoviny.sk) - Polícia dohliada nad verejným poriadkom v obci Miloslavov v okrese Senec a doposiaľ nezaznamenali narušenie verejného poriadku ani páchanie protiprávnej činnosti. Informovala o tom bratislavská polícia na sociálnej sieti. 

Podľa medializovaných informácii sa mal dnes konať protest pred domov jednej z dievčat, ktorá je spájaná s útokom na 11-ročné dievča v Miloslavove.

Tínedžeri mali podľa medializovaných informácií 2. januára vlákať 11-ročné dievča do areálu bývalého družstva. Tam ju zbili, opili a celú udalosť si nahrali na mobil. 
                

Zdroj: Webnoviny.sk - V Miloslavove hliadkujú policajti, mal sa tu konať protest v súvislosti s útokom na dievča © SITA Všetky práva vyhradené.