Svet / 07. november 2019

Video+foto: V divadle Piccadilly sa zrútila časť stropu, museli evakuovať stovky ľudí

                
                
                
                    
                
                
                7.11.2019 (Webnoviny.sk) - V londýnskom divadle Piccadilly na West Ende sa zrútila časť stropu. Na miesto privolali v stredu večer záchranné zložky po tom, ako sa strop zrútil do hľadiska počas predstavenia Smrť obchodného cestujúceho od Arthura Millera. V hre účinkuje aj Američan Wendell Pierce.

Londýnska polícia potvrdila, že niekoľko ľudí utrpelo ľahké zranenia. Novinár Martin George informoval, že po páde začali ľudia kričať a následne sa postavili a odišli po schodoch. BBC uviedla, že z divadla evakuovali vyše tisíc ľudí, piatich museli ošetriť v nemocnici. Prípad v súčasnosti vyšetrujú.



Zdroj: Webnoviny.sk - Video+foto: V divadle Piccadilly sa zrútila časť stropu, museli evakuovať stovky ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.