Šport / 12. júl 2018

Video: Chorváti po góle Mandžukiča v predĺžení semifinále MS vo futbale 2018 takmer pripučili fotografa

        
        
        
          
        
        
        MOSKVA 12. júla (WebNoviny.sk) - Radosť chorvátskych futbalistov po dosiahnutí víťazného gólu do siete Anglicka v 109. min stredajšieho semifinále XXI. majstrovstiev sveta v Rusku bola taká veľká, že "vatreni" takmer pripučili jedného z fotografov stojaceho za reklamnými bannermi.


Keď Mario Mandžukič ľavačkou prekonal anglického gólmana Jordana Pickforda, Chorváti sa zbehli k rohovej zástavke osláviť svoj zásah priamo pod sektormi zaplnenými "šachovnicovými" dresmi a šálmi. Pri oslavách sa však zvalili na fotografa, ktorému potom pomáhali na nohy. Zástupca médií to vzal s úsmevom, navyše vďaka tejto situácii získal jedinečné zábery.


Televízne kamery tiež zachytili, ako ho chorvátsky stopér Domagoj Vida pri oslavách pre šťastie pobozkal na hlavu. Vidovci boli v hlavnej úlohe aj po záverečnom hvizde, keď si kameramani televízneho prenosu vo veľkom všímali Vidovho malého blonďavého synčeka, ktorý naboso pobehoval po trávniku štadióna v moskovských Lužnikách.

V súboji o víťaznú trofej nastúpia "vatreni" v nedeľu 15. júla v Moskve o 17.00 h SELČ proti Francúzom, ktorí v semifinále zdolali Belgičanov 1:0. "Albión" čaká v sobotu na petrohradskom trávniku od 16.00 h SELČ zápas o bronz proti "červeným diablom".

Viac o téme: Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018:

Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Chorváti po góle Mandžukiča v predĺžení semifinále MS vo futbale 2018 takmer pripučili fotografa © SITA Všetky práva vyhradené.