
17.10.2019 (Webnoviny.sk) - V Nitrianskom a Bratislavskom kraji sa uskutočnila veľká akcia Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) na pomoc maďarskej polícii. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, počas akcie Chemik, o ktorú požiadali maďarskí kolegovia, zasahovalo 142 policajtov. Pre podozrenie z ekonomickej trestnej činnosti prehľadali 17 priestorov a vypočuli 15 obvinených osôb. Akcia prebehla na základe Európskeho vyšetrovacieho príkazu.
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: NAKA pomáhala maďarskej polícii, počas veľkej akcie Chemik zasahovali v dvoch krajoch © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:

Stanovisko OZ Skutočné obete k nezáujmu prezidentky, predsedu parlamentu a premiéra o spoločnú minútu ticha a vyhlásenie štátneho smútku za vyše 22 000 zosnulých obetí pandémie Covid 19

Z vraždy v Bojniciach obžalovali mladého muža, ten však aj napriek jasným dôkazom vinu odmieta