Šport / 06. január 2019

Video: Rodák dostal sedem gólov od ManCity, v FA Cupe aj prekvapujúce vypadnutia favoritov

                
                
                
                    
                
                
                LONDÝN 6. januára (WebNoviny.sk) - Slovenský brankár Marek Rodák z druholigového Rotherhamu nezabránil vysokej prehre na ihrisku úradujúceho anglického majstra Manchesteru City 0:7 v nedeľňajšom stretnutí 3. kola FA Cupu a jeho tím v najstaršej futbalovej súťaži skončil.

Dvadsaťdvaročného Košičana postupne prekonali Raheem Sterling, Philip Foden, vlastný gól si dal Ajayi a po prestávke pridali ďalšie zásahy Gabriel Jesus, Riyad Mahrez, Nicolás Otamendi a striedajúci Leroy Sané.

Z účastníkov Premier League vypadli Fulham a Leicester City. Oba tímy nestačili na štvrtoligistov z Oldhamu, respektíve Newportu.

Anglický pohár (FA Cup) - 3. kolo

  • hrá sa na jeden zápas, v prípade nerozhodného výsledku sa duel opakuje na ihrisku tímu, ktorý nemal v prvom zápase výhodu domáceho prostredia
Newport - Leicester 2:1 Preston - Doncaster 1:3 Fulham - Oldham 1:2 Manchester City - Rotherham 7:0 * Marek Rodák (Rotherham) odchytal celý duel Millwall - Hull 2:1 Queens Park Rangers - Leeds 2:1 Sheffield United - Barnet 0:1 Woking - Watford 0:2

Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Rodák dostal sedem gólov od ManCity, v FA Cupe aj prekvapujúce vypadnutia favoritov © SITA Všetky práva vyhradené.