BRATISLAVA 3. apríla (WebNoviny.sk) - Obvinenia z podplácania si vyslúžil študent Technickej univerzity v Košiciach. Ako polícia informovala na sociálnej sieti, vysokoškolák dal v obálke úplatok 1 500 eur. Peniazmi si chcel zabezpečiť pokračovanie v štúdiu na škole. Za podplácanie mu teraz hrozí až trojročný trest.
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Študentovi košickej Technickej univerzity hrozí väzenie, dal úplatok za pokračovanie štúdia © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Umelci a herci dostali výnimku od hygienikov. Ak splnia podmienky, nemusia nosiť rúško
Hasiči zasahujú pri nehode kamióna a osobného auta, diaľnica D1 je neprejazdná (foto)
