WASHINGTON 6. novembra (WebNoviny.sk) – Americký prezident Donald Trump v pondelok večer na približne päť minút prerušil svoj prejav na stretnutí s podporovateľmi v meste Cape Girardeau v Missouri po tom, ako staršia žena potrebovala zdravotnícku pomoc.
"Máte čas, máte čas. V pokoji," povedal prezident, keď si záchranári razili cestu niekoľkotisícovým davom. Zvyšní ľudia po pár minútach začali zborovo spievať hymnus Amazing Grace. Po tom, ako ženu odniesli na nosidlách, Trump pochválil spievajúci dav. "Dúfam, že bude v poriadku," dodal na margo seniorky.
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Trump prerušil svoj prejav pre zdravotné problémy ženy v publiku, dav začal spievať hymnus © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Vyšetrovanie potopenej výletnej lode na Dunaji ukončili, telo jednej turistky stále nenašli
Rusi v noci bombardovali mesto Mykolajev na juhu Ukrajiny, zničili množstvo budov a zasiahli dôležitú infraštruktúru
