Slovensko / 29. február 2020

Vo Veľkom Krtíši zomrela členka volebnej komisie, volebnú miestnosť otvorili o hodinu neskôr

                
                
                
                    
                
                
                29.2.2020 (Webnoviny.sk) - V jednom z volebných okrskov vo Veľkom Krtíši zomrela členka volebnej komisie. Stalo sa tak ešte pred otvorením volebnej miestnosti počas prípravy miestnosti.

Ako agentúru SITA informovala samostatná referentka zastrešujúca parlamentné voľby v meste Iveta Rumanová, jedna členka komisie odpadla, privolali jej záchranku, ale už jej nevedeli pomôcť. Volebnú miestnosť neotvorili preto o 7:00, ale až približne o hodinu.

Parlamentné voľby na Slovensku 2020: Online (minúta po minúte)

Podľa banskobystrickej krajskej hovorkyne polície Márie Faltániovej úmrtie tejto 69-ročnej ženy polícia nevyšetruje, pravdepodobne zomrela zo zdravotných dôvodov. Voľby sa v tomto veľkokrtíšskom volebnom obvode posunuli o hodinu, teda do 23:00. Zobraziť fotogalériu k článku:
Parlamentné voľby 2020 na Slovensku (fotografie)

Parlamentné voľby 2020 na Slovensku

Všetky správy Online (minúta po minúte) z priebehu volieb Kandidátky a kandidáti Kompletné výsledky Zvolení poslanci Preferenčné hlasy

Zdroj: Webnoviny.sk - Vo Veľkom Krtíši zomrela členka volebnej komisie, volebnú miestnosť otvorili o hodinu neskôr © SITA Všetky práva vyhradené.