Móda / Hudba / Videá / Ženy / 09. február 2014

Rihana je tvárou módneho domu Balmain

Módne domy často využívajú vo svojich kampaniach známe osobnosti šoubiznisu. Výnimkou nie je ani francúzsky Balmain, ktorý si na spoluprácu prizval speváčku Rihanu.

Rihana je novou tvárou francúzskeho módneho domu Balmain. Kampaň pre sezónu jar / leto 2014 sa fotila v New Yorku pod taktovkou Inez Van Lamsweerde a Vinoodh Matadin. Styling mal na starosti Rihanin dvorný stylista  Mel Ottenberg.

 V kolekcii inšpirovanej osemdesiatymi rokmi prevládajú farby ako biela, čierna, zlatá, modrá a pudrovoružová. Popovej dive zvolili nahé líčenie, ktoré podčiarklo jej prirodzenú krásu.

Kreatívny riaditeľ Balmainu - Olivier Rousteing nešetril speváčku chválami: „Pred fotoaparátom vám dáva pocit, že je jediné dievča na svete.  A keď sa žena, ktorá vás inšpiruje oblieka do vašich výtvorov, vaša vízia je kompletná.“

Toto nie je Rihanina prvá skúsenosť, už v rokoch 2011 a 2012 bola tvárou kampaní pre Armani Jeans. V súčasnosti môžeme vidieť speváčkin nový klip k pesničke Can't Remember to Forget You, ktorú naspievala spolu s latinskou kráskou Shakirou.

Lýdia Tkáčová / Youtube, vogue.com, balmain.com

 

 

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader