Zaujímavosti / Kuriozity / 08. august 2016

Strašidelný klaun obchádza mesto každú noc. Čo vlastne chce?

Predstavte si, že cestou po nočných uliciach stretnete klauna s hrôzostrašným výrazom a s balónikmi v ruke. Niekoľkí obyvatelia amerického Green Bay už takúto zvláštnu skúsenosť majú.

Niekto má klaunov rád, niekto sa ich desí. Klauni sú obvykle zabávačmi, no každý z nás má v hlave aj obraz klauna, ktorý by ho vystrašil. Správny make-up a desivé slová značia strach, ktorý nás v tej chvíli ovládne. A aké pocity by ste mali, keby ste klauna stretli počas hlbokej noci, na ceste z piva, z práce či z diskotéky?

Klaun z amerického mesta Green Bay sa stal hviezdou sociálnych sietí. Stačilo mu doslova “objaviť sa”. Nikto presne nevie čo chce, prečo robí to, čo robí ani či je nebezpečný. Niekoľko podobných svedectiev a dokonca aj fotiek sa objavilo od rôznych ľudí z Winsconsinu, ktorí dokonca začali klaunovi fandiť a každú noc očakávajú jeho návrat.

Ak na Facebooku či na Instagrame nájdete prezývku Gags, vedzte, že tú mu vymyslel jeho nový fanklub, ktorý práve na tieto sociýlne siete začal zhromažďovať jeho fotky. Tak čo, stále máte radi klaunov?


Foto: facebook.com/gagstheclown

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader